Hanzestad Hasselt

Tachtig is prachtig!

Onder dit motto exposeert Eppo Schmidt uit Hasselt van begin juli tot eind oktober in het Oude Stadhuis van Hasselt recente schilderijen, objecten, reliëfs en trash art.

Eppo is geboren in 1945 en is bijna veertig jaar werkzaam geweest binnen het voortgezet onderwijs als docent tekenen, handvaardigheid en techniek.

In zijn vrije tijd maakte en restaureerde hij meubels of was hij bezig met het bouwen of verbouwen van een huis.

Ook heeft hij enige muurornamenten gemaakt voor bedrijven, een school en een sporthal en redelijk recent nog al het meubelmakers werk van het orgel in de Ichthus kerk, zoals de kast, de windvoorziening, balkon enz.

Ook het marmeren en houtnerf schilderen van dit orgel nam hij voor zijn rekening.

Nu op zijn tachtigste is hij nog dagelijks in zijn werkplaats te vinden waar hij  behalve schilderijen ook objecten, reliëfs en trash art maakt (trash art is kunst van afval).

 

Datum 01-07-2026 - 31-10-2026
Tijd 00:00
Plaats Oude Stadhuis
Kosten Gratis

Wat is er te doen in Hasselt?

Tachtig is prachtig!

Onder dit motto exposeert Eppo Schmidt uit Hasselt van begin juli tot eind oktober in...

Zomer concerten Trompet & Orgel

Muziek over hoop en verwachting  Op donderdag 13 augustus geven het bekende trompetduo Arjan &...